Tabor mladih planincev Čezsoča 2023

datum: 14.07.2023

Kot ste verjetno že slišali, je včeraj ponoči v Bovcu divjalo hudo neurje, ki je popolnoma uničilo taborni prostor. Žal zaradi obsega škode na objektih letos ne bo mogoče zagotoviti varnega taborišča, upamo pa, da nam bo uspelo naslednje leto ponovno.

Spoštovani starši in dragi otroci,

žal vas moramo z veliko žalostjo obvestiti, da Tabor mladih planincev Čezsoča 2023 zaradi izredne situacije ODPADE.

Društvo in vodstvo tabora si kljub vsemu želi vsaj potruditi, da bi deloma nadomestili to izkušnjo in iščemo alternative. Več informacij bomo imeli v ponedeljek 17.7.2023. Če imate možnost počakati in bi si želeli, da poiščemo alternativo, vas bomo obvestili o teh možnostih najkasneje v ponedeljek, ko se boste imeli možnost odločiti za to novo varianto. V kolikor nam ne uspe najti kaj drugega, bomo vsem vrnili vsa že vplačana sredstva.

V kolikor že sedaj želite odpovedati ali pa v ponedeljek, seveda to lahko storite tako, da pošljete email z odpovedjo na naš društveni mail.

Žal je tokrat posredovala višja sila narave, proti kateri ne moremo veliko storiti.

Želja je velika in vsem v vodstvu je žal, da se je to zgodilo, saj smo se vsi iskreno veselili.

Več informacij dobite v ponedeljek. Si pa želimo, da vas ta odpoved ne bo odvrnila od tega, da bi se vaši otroci tudi naslednje leto prijavili na tabor ali da bi z nami šli na kakšen pohod v okviru MO PD Celje- Matica.

Z iskrenimi pozdravi,

Vodstvo Tabora mladih planincev Čezsoča 2023.